Novinky z Beskyd

Beskydská sedmička B7

Více informací o mistrovství republiky v horském maratonu dvojic a letos nově i jednotlivců v termínu 30.8.-1.9.2019 najdete na www.beskydskasedmicka.cz

Noční výstup na Lysou horu

Více informací o nočním přechodu Lysá hora - Velký Javorník najdete zde.

Restaurace, občerstvení a ubytování na Lysé hoře

V roce 2015 a 2016 byly do provozu uvedeny 2 nové chaty na Lysé hoře:

Bezručova chata

Jedná se o obnovu původní Bezručovy chaty ve vlastnictví Klubu českých turistů, která vyhořela v roce 1978. Více informací naleznete zde.

Chata Emil Zátopek

Dne 29.9.2012 proběhlo slavnostní pojmenování tří chat ve vlastnictví firmy AK 1324, s.r.o. Název celku je "Chata Emil Zátopek" a jednotlivé chaty nesou názvy tří disciplín, v nichž Emil Zátopek jako jediný na světě získal zlaté medaile na jedněch olympijských hrách v Helsinkách: dříve SKI chata Lysá hora - nyní Pětka, dříve turistická ubytovna Kameňák - nyní Desítka a nově vybudovaná chata Maraton. Slavnostní pojmenování proběhlo za účasti manželky, olympijské vítězky paní Dany Zátopkové a dalších hostů.

Chata je otevřena od roku 2016. Více informací o možnostech stravování a ubytování najdete na stránkách www.lysa-hora.cz.

Dinopark

V blízkosti Ostravy byl otevřen park s pohyblivými i statickými modely ještěrů z druhohorního období v životních velikostech, z nichž některé vydávají také zvuky. Jedná se o největší park svého druhu v ČR.

Adresa: DinoPark OstravaU DinoParku 1735 33 Doubrava
Telefon: +420 552 308 335
Fax: +420 377 224 026
E-mail: ostrava@dinopark.cz
Web: www.dinopark.cz

Aquapark Olešná 

Více informací ohledně letního i krytého aquaparku s nerezovými bazény, toboganem a dalšími atrakcemi v blízkosti Frýdku - Místku naleznete pro kliknutí zde.

Autobus na Lysou horu

Autobus na Lysou horu bude v letošním roce jezdit každou středu a pátek. Pro více informací klikněte zde.

Běh na Lysou horu

Poslední ročník se konal v roce 2015. Pro více informací o tradičním běhu na Lysou horu klikněte zde.

Výtlač kočárků na Lysou horu

Sportovně založení rodiče malých dětí se možná zapojí do akce "Výtlač kočárků na Lysou horu". Více informací o akci najdete zde.


© 2005-2007 Webprovas.com | Vytvořeno pomocí Onas.cz
Partneři Onas.cz : Semtix.cz