Soukromá rekreační horská chata v Moravskoslezských Beskydech

Podmínky ubytování a pronájmu Chalupy Zlatník

1. Zákaz kouření platí v celém objektu

Naše chata je určena zejména pro pobyty rodin s dětmi. Mějte proto prosím pochopení a zákaz dodržujte. Děkujeme.

Kouřit můžete venku na zdravém vzduchu:-). Pršet na vás nebude. Vstupní dveře jsou kryté a osvětlené. Vedle dveří je lavice, kam si můžete sednout.

2. Zákaz pobytu zvířat

Dopřejte svým mazlíčkům taky nějaký luxus a ubytujte je v některém z hotelů určených jen pro ně. Nemáme nic proti zvířatům, ale máme alergiky v rodině. Děkujeme za pochopení.

3. Ubytovací poukaz (voucher)

Přibližně 14 dní před začátkem pobytu obdržíte voucher a uvítací list, kde najdete podrobné informace k Vašemu pobytu (výše doplatku, čas nástupu, co nezapomenout s sebou, mapku, apod.)

Obvyklý čas nástupu pobytu je v 16.00 hod. a vyklizení pokojů v 10.00 hod.

4. Platební podmínky

Veškeré ceny naleznete na stránce ceník ubytování. Pro závaznou rezervaci termínů požadujeme zálohu ve výši 50 % z ceny pobytu. V případě, že je pobyt rezervován dlouho dopředu, lze dohodnout rozdělení zálohy do více splátek.

5. Kauce

Před nástupem na pobyt je požadována úhrada kauce ve výši 3000 - 5000,- Kč/chalupa. Při pronájmu jednotlivých pokojů činí cena 1000 Kč/apartmán. Kauce slouží současně jako záloha na spotřebovanou el. energii a rekreační poplatek obci. Kauce bude vrácena po odevzdání klíčů po kontrole pokojů. Pokud bude škoda vyšší než uhrazená kauce, bude řešena v rámci občansko-právního řízení. Doporučujeme uzavřít si na případné škody pojištění.

6. Storno podmínky

V případě zrušení rezervace ze strany objednavatele platí následující storno podmínky:

Pokud ve stornovaném termínu uhradí cenu za pronájem jiný zájemce, kterého zajistí objednavatel nedochází k úhradě žádných storno poplatků (jakmile bude pobyt uhrazen novým účastníkem, bude dosud uhrazená částka vrácena do 10 dní, z částky bude pouze odečten případný rozdíl v ceně – sleva za last minute, menší počet rezervovaných pokojů, apod.).

V případě, že se stornovaný termín již nepodaří zaplnit je účtováno storno:

  • 60 a více dní před začátkem pobytu – 10 % z ceny pobytu
  • 59 – 30 dní před začátkem pobytu – 30 % z ceny pobytu
  • 29 dní a méně před začátkem pobytu - 50 % z ceny pobytu

Pokud ve stornovaném termínu uhradí cenu za pronájem jiný zájemce, kterého zajistí majitel objektu, může být storno poplatek snížen až na 10 % z ceny pobytu bez ohledu na počet dní.

7. Kapacita ubytování

Kapacita chalupy je 19 lůžek a 3 přistýlky. Pronajatý objekt může být obsazen pouze nahlášeným počtem osob. Ubytování dalších osob nad lůžkovou kapacitu je možné jen se souhlasem majitele. 

8. Úklid

Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně pronájmu. Úklid zařízení kuchyně a nádobí je věcí nájemníka a není zahrnutý do závěrečného úklidu.


© 2005-2007 Webprovas.com | Vytvořeno pomocí Onas.cz
Partneři Onas.cz : Semtix.cz