Zajímavosti v okolí  - Chalupa Zlatník - automaticky generované informace

Jedná se o automaticky generované informace. Jde o zajímavosti v okolí obce Krásná, v jejímž katastru se chalupa nachází.

Vzdálenosti zde uvedené berte jen jako orientační. 
Skiareál Biocel Zlatník je od chalupy vzdálený jen pár metrů (cca 30 m a NE 1 km)!

Podrobnější informace o možnostech výletů a sportovního vyžití naleznete na stránce Beskydy zde.

Ski areál Biocel Zlatník Ski areál Biocel Zlatník

1km, Naplánovat výlet 

Ski areál Biocel Zlatník se nachází v pohoří Beskydy cca 24km jihovýchodně od města Frýdek Místek. Ski areál Biocel Zlatník nabízí 2 vleky. Vleky typu Tatrapoma jsou v délce 450 ..


 
Lysá hora Lysá hora

3km, Naplánovat výlet 

Lysá hora je nejvyšší hora Moravskoslezských Beskyd. Ty se rozkládají na východě Česka . Lysá hora dosahuje nadmořské výšky 1323 m. Na vrcholu hory se nachází meteorologická stan..


 
Lyžařský areál  Radegast - Visalaje Lyžařský areál Radegast -..

4km, Naplánovat výlet 

Lyžařský areál Radegast - Visalaje se nachází v pohoří Beskydy 25 km od města Frýdek Místek. Nabízí největší sjezdovku a vlek v oblasti Zlatníku a Visalají. Sjezdovka je dlouhá ..


 
Mohyla Ivančena Mohyla Ivančena

5km, Naplánovat výlet 

Mohyla Ivančena je kamenná mohyla, která stojí v Beskydech pod vrcholem Lysé Hory nedaleko obce Malenovice v České republice. Nachází se v nadmořské výšce 925 m. Mohyla Ivančena ..


 
Koupaliště Sluníčko Ostravice Koupaliště Sluníčko Ostrav..

7km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Sluníčko Ostravice je letní koupaliště. Nachází se v obci Ostravice v areálu rekreačního zařízení Sepetná v Beskydech v České republice. Koupaliště Sluníčko Ostravice ..


 
Gruň Gruň

6km, Naplánovat výlet 

Gruň je největší horská osada ve Starých Hamrech , v České republice . Je to také název stejnojmenného horského hřebene v Beskydách , který se táhne od Starých Hamrů až k Bílé..


 
Golfový klub Ostravice Golfový klub Ostravice

9km, Naplánovat výlet 

Golfový klub Ostravice je jedno z nejlepších golfových hřišť v České republice . Nachází se v Moravskoslezském kraji, mezi dvěmi nejvyššími horami Beskyd – Lysou horou a Smrkem. ..


 
Golfový klub Prosper Čeladná Golfový klub Prosper Čelad..

12km, Naplánovat výlet 

Golfový klub Prosper Čeladná je největší středoevropský golfový resort. Nachází se v České republice , v Moravskoslezském kraji, u Frýdku Místku, v podhůří Beskyd, v obci Čeladná..


 
Klokočovské skály Klokočovské skály

12km, Naplánovat výlet 

Klokočovské skály se nacházejí na Slovensku . Leží v severozápadní části země, v Žilinském kraji, nedaleko od obce Klokočov , v Turzovské vrchovině, v blízkosti českých hranic. K..


 
Ski areál Armáda Ski areál Armáda

14km, Naplánovat výlet 

Ski areál Armáda je lyžařský areál. Nachází se na konci obce Dolní Lomná směr Horní Lomná nedaleko města Mosty u Jablůnkova. Leží v pohoří Beskydy v České republice. Ski areál A..


 
Ski Vítkovice - Bílá Ski Vítkovice - Bílá

11km, Naplánovat výlet 

Ski Vítkovice - Bílá se nachází v srdci Beskyd na trase Frýdek - Místek a bývalý hraniční přechod Bumbálka. Beskydy leží na východě České republiky. Přímo u silnice se nachází pa..


 
Bílá Bílá

11km, Naplánovat výlet 

Bílá je malebná obec, která se nachází v údolí Bílé Ostravice v Beskydech na severovýchodě České republiky . Má charakter horské obce a z obou stran se od ní zvedají vysoké kopc..


 
Kostel sv. Bedřicha Kostel sv. Bedřicha

11km, Naplánovat výlet 

Kostel sv. Bedřicha se nachází v Beskydské rekreační obci Bílá, nedaleko Frýdku Místku a hranic Slovenska, ve východní části České republiky Dřevěný kostel v norském stylu byl ..


 
Ski areál Javorový vrch Ski areál Javorový vrch

15km, Naplánovat výlet 

Ski areál Javorový vrch je lyžařský areál. Nachází se 10 km od města Třinec v části Těšínských Beskyd v nadmořské výšce 968 m n.m. Ski areál Javorový vrch nabízí tři sjezdové tra..


 
Sportovní středisko Palkovice Sportovní středisko Palkov..

16km, Naplánovat výlet 

Sportovní středisko Palkovice je menší lyžařský areál. Nachází se jižně od města Frýdek - Místek v obci Palkovice v České republice. Sportovní středisko Palkovice nabízí dvě s..


 
Pustevny Pustevny

18km, Naplánovat výlet 

Horské sedlo (1018m)mezi vrcholy Tanečnice a Radhošť v Moravskoslezských Beskydech. Turistické středisko,východiště turistických tras,významný lyžařský areál. Pustevny byli pojm..


 
Ski areál Pustevny Ski areál Pustevny

18km, Naplánovat výlet 

Ski areál Pustevny se nachází v pohoří Beskydy na východě České republiky. Leží mezi Frenštátem pod Radhoštěm a Kněhyní. Do areálu vede lanovka od hotelu Ráztoka - Trojanovice. Z..


 
Tarzanie Tarzanie

18km, Naplánovat výlet 

Tarzanie je lanový park. Nachází se v obci Trojanovice cca 5 km od města Frenštát pod Radhoštěm v pohoří Beskydy v České republice. Jedná se o lanové překážky zavěšené 4 až 12..


 
Bobová dráha Mosty u Jablunkova Bobová dráha Mosty u Jablu..

19km, Naplánovat výlet 

Bobová dráha Mosty u Jablunkova láká na svou atypickou trať. Nachází se v Česku , ve Slezských Beskydech, ve Ski areálu Mosty u Jablunkova . Bobovka Mosty u Jablunkova Bobová ..


 
Radegast Radegast

19km, Naplánovat výlet 

Radegast je socha slovanského boha úrody, plodnosti a slunce. Nachází se v pohoří Beskydy v České republice . Stojí vedle cesty z areálu Pustevny k posvátné hoře Radhošť , kde ..


 
Ski areál Mosty u Jablunkova Ski areál Mosty u Jablunko..

19km, Naplánovat výlet 

Ski areál Mosty u Jablunkova se nachází 500m od města Mosty u Jablůnkova v pohoří Beskydy na východě České republiky. Areál leží při hranici se Slovenskem a Polskem. Ski areál Mo..


 
Krytý bazén Frenštát pod Radhoštěm Krytý bazén Frenštát pod R..

20km, Naplánovat výlet 

je vnitřní plavecký areál. Nachází se ve městě Frenštát pod Radhoštěm . To se nachází v Moravskoslezských Beskydech v České republice. Krytý bazén Frenštát pod Radhoštěm nabízí..


 
Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm

20km, Naplánovat výlet 

Frenštát pod Radhoštěm je malé město v pohoří Beskydy v České republice . Nachází se přibližně 30 km jižně od města Ostrava , které je hlavním centrem Moravskoslezského kraje. P..


 
Radhošť Radhošť

20km, Naplánovat výlet 

Radhošť (1129 m.n.m.) je hora zvedající se v Beskydech. Podle pověsti byla sídlem pohanského boha Radegasta. Socha Radegasta stojí na úbočí vrcholu Radhošť. Nejvyhledávanější tur..


 
Ski areál U Sachovy studánky Ski areál U Sachovy studán..

18km, Naplánovat výlet 

Ski areál U Sachovy studánky je lyžařský areál. Nachází se u obce Horní Bečva v Beskydech v České republice blízko Česko - slovenské hranice u silnice E 442.Ski areál U Sachovy s..


 
Aquapark Frenštát pod Radhoštěm Aquapark Frenštát pod Radh..

21km, Naplánovat výlet 

Aquapark Frenštát pod Radhoštěm je venkovní plavecký areál. Nachází se na okraji města Frenštát pod Radhoštěm. Aquapark Frenštát pod Radhoštěm nabízí plavecký bazén se 4 drahami ..


 
Koupaliště Třinec Koupaliště Třinec

19km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Třinec je letní plavecký a sportovní areál. Nachází se ve stejnojmeném městě na východě České republiky blízko hranice s Polskem. Koupaliště Třinec nabízí dva nerezové..


 
Aquapark Olešná Aquapark Olešná

19km, Naplánovat výlet 

Aquapark Olešná se nachází na okraji města Frýdek Místek v České republice. Leží na břehu vodní nádrže Oleška. Aquapark Olešná má dvě části - aquapark letní a krytý. Letní Aquap..


 
Hrad Hukvaldy Hrad Hukvaldy

21km, Naplánovat výlet 

Hrad Hukvaldy je zřícenina gotického hradu. Nachází se u obce Hukvaldy nedaleko města Frýdek-Místek v České republice. Historie hradu Hrad pravděpodobně vznikl mezi lety 1257..


 
Krytý bazén Třinec Krytý bazén Třinec

19km, Naplánovat výlet 

Krytý bazén Třinec je krytý plavecký areál. Nachází se ve stejnojmeném městě na východě České republiky blízko hranice s Polskem. Nabízí plavecký bazén o velikosti 25 x 15m se 4 ..


 
Tropic Hukvaldy Tropic Hukvaldy

21km, Naplánovat výlet 

Tropic Hukvaldy je zahradnictví nabízející návštěvníkům ke shlédnutí asijskou zahradu, několik skleníků a soukromý chov exotických zvířat. Nachází se v obci Hukvaldy na Severní..


 
Frýdek-Místek Frýdek-Místek

19km, Naplánovat výlet 

Frýdek-Místek je město v České republice . Leží na severní Moravě cca 20km jižně od krajského města Ostrava . Frýdek-Místek je často nazýván bránou do pohoří Beskydy . V současné..


 
Třinec Třinec

20km, Naplánovat výlet 

Třinec je významné průmyslové české město ležící asi 30 km od města Ostrava. Město vzniklo ve 14. století, a do 19. století se jeho majitelem stalo hned několik rodů, včetně Habs..


 
Makovský průsmyk Makovský průsmyk

19km, Naplánovat výlet 

Makovský průsmyk je přechod přes horský hřeben mezi Českou a Slovenskou republikou. Nachází se mezi vrcholy Beskydek (953 m) a Dupačka (928 m) , ve výšce 801 metrů nad mořem. Mak..


 
Velký Javorník Velký Javorník

24km, Naplánovat výlet 

Velký Javorník je hora vysoká 918 m.n.m. Velký Javorník leží ve Veřovických vrších to je v Moravskoslezských beskydech kousek od Frenštátu po Radhoštěm to je v České republice. ..


 
Raškův kámen Raškův kámen

24km, Naplánovat výlet 

Raškův kámen je skalní vyhlídka. Raškův kámen leží u města Kopřivnice v Moravskoslezském kraji v České republice. Na Raškův kámen se dostaneme z kopřivnické vlakové či autobusov..


 
Golfové hřiště Velké Karlovice Golfové hřiště Velké Karlo..

20km, Naplánovat výlet 

Golfové hřiště Velké Karlovice je kvalitní golfové hřiště v Moravských Beskydech, na Moravě, v České republice . Nachází se u Velkých Karlovic. Golf Velké Karlovice Golfové hři..


 
Hrad Šostýn Hrad Šostýn

25km, Naplánovat výlet 

Hrad Šostýn (německy Schauenstein) je zřícenina středověkého hradu. Leží v České republice, ve městě Kopřivnice v Moravskoslezském kraji. Na Hrad Šostýn se dostanete z vlakového..


 
Žermanická přehrada Žermanická přehrada

20km, Naplánovat výlet 

Žermanická přehrada je údolní přehrada. Nachází se v Moravskoslezkém kraji. Leží cca 5km jižně od města Havířov a 7 km severovýchodně od města Frýdek- Místek . Byla vybudován..


 
Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm Koupaliště Rožnov pod Radh..

26km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm je letní areál nacházející se ve městě Rožnov pod Radhoštěm v části Horní Paseky. Koupaliště nabízí 50m bazén a 25m bazén. 50m bazén je rekreačn..


 
Technické muzeum Tatra Kopřivnice Technické muzeum Tatra Kop..

26km, Naplánovat výlet 

Obecné informaceTechnické muzeum Tatra nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost shlédnout a poznat historii světoznámé československé automobilky pod jednou střechou. Na více než 4..


 
Gibon park Rožnov pod Radhoštěm Gibon park Rožnov pod Radh..

26km, Naplánovat výlet 

Gibon park Rožnov pod Radhoštěm je zábavné lanové centrum. Nachází se ve městě Rožnov pod Radhoštěm v pohoří Beskydy ve východní části České republiky. Gibon park Rožnov pod Ra..


 
Kopřivnice Kopřivnice

26km, Naplánovat výlet 

Kopřivnice je město v České republice. Nachází se v  Moravskoslezském kraji, asi 30 km od města Ostrava. Ve městě v současné době žije okolo 20 000 lidí. Kopřivnice zís..


 
Muzeum Fojtství Muzeum Fojtství

26km, Naplánovat výlet 

Muzeum Fojtství je součástí regionálního muzea v Kopřivnici. Muzeum se nachází v nejstarší budově v Kopřivnici v Moravskoslezském kraji v České republice. Muzeum Fojtství nabízí ..


 
Stożek Stożek

26km, Naplánovat výlet 

Stożek, známý také jako Wielki Stožek, česky Velký kužel, je vrchol na česko -polských hranicích a zároveň se tu nachází oblíbené lyžařské středisko. Vrchol dosahuje výšky 978 ..


 
Ski areál Razula Ski areál Razula

22km, Naplánovat výlet 

Ski areál Razula se nachází v obci Velké Karlovice na východě České republiky. Jedná se o moderní lyžařský areál se 4 sjezdovkami. Součástí areálu je několik hotelů, které se n..


 
Valašské muzeum v přírodě Valašské muzeum v přírodě..

26km, Naplánovat výlet 

Valašské muzeum v přírodě je největším a nejvyhledávanějším skanzenem v České republice. Nachází se ve městě Rožnov pod Radhoštěm na východě republiky. Valašské muzeum v přírod..


 
Váňův kámen Váňův kámen

27km, Naplánovat výlet 

Váňův kámen je skalní útvar, který je tvořen štramberským vápencem. Nachází se na jihovýchodním svahu Bílé hory, mezi Kopřivnicí a Štramberkem v České republice. Na Váňův kámen..


 
Botanická zahrada a arboretum Štramberk Botanická zahrada a arbore..

27km, Naplánovat výlet 

Botanická zahrada a arboretum Štramberk mladá botanická zahrada v České republice. Leží v západní části města Štramberk v Moravskoslezském kraji. Botanická zahrada a arboretum ..


 
Mikovčákova rozhledna - Turzovka Mikovčákova rozhledna - Tu..

22km, Naplánovat výlet 

Mikovčákova rozhledna - Turzovka se nachází na Slovensku . Stojí na vrcholu Kamenité, v nadmořské výšce 834 m, na hlavním hřebeni Javorníků, nad městem Turzovka . Jedná se o malo..


 
Rožnov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm

27km, Naplánovat výlet 

Rožnov pod Radhoštěm je město ležící na východě České republiky. Spadá pod Zlínský kraj. Město Rožnov pod Radhoštěm leží na okraji Moravskoslezských Beskyd blízko hory Radhošť. ..


 
Jeskyně Šipka Jeskyně Šipka

28km, Naplánovat výlet 

Jeskyně Šipka je jeskyně krasového původu. Nachází se nedaleko města Štramberk v České republice. Jeskyně Šipka leží v Moravskoslezském kraji. Dostanete se k ní z vlakového nád..


 
Ski areál Soláň Ski areál Soláň

25km, Naplánovat výlet 

Ski areál Soláň leží n hřebench Beskyd na východě České republiky. Najdeme jej blízko obce Hutisko - Solanec. Ski areál Soláň vytváří výborné podmínky pro lyžování rodin s dětmi...


 
Štramberk Štramberk

28km, Naplánovat výlet 

Štramberk je horské městečko v centru Štramberské vrchoviny na svazích Zámeckého kopce, Kotouče, Bílé hory, Libotínských vrchů a Červeného kamene v předhůří Beskyd , v České rep..


 
Štramberská Trúba Štramberská Trúba

28km, Naplánovat výlet 

Štramberská Trúba je hradní věž, která zůstala z původního hradu ve Štramberku , malebném městečku v Moravskoslezském kraji, v České republice .Hlavní turistická atrakce města Š..


 
Koupaliště Příbor Koupaliště Příbor

27km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Příbor je přírodní plavecký areál. Nachází se ve městě Příbor na Severní Moravě v České republice. Koupaliště Příbor je v provozu od roku 1992. Bazény jsou napouštěny..


 
Ski areál Machůzky Ski areál Machůzky

24km, Naplánovat výlet 

Ski areál Machůzky je lyžařský areál ve Velkých Karlovicích , v Česku . Nachází se v okrese Vsetín , ve Zlínském kraji . Svah lyžařského areálu se délkou svého svahu řadí mezi ne..


 
Příbor Příbor

28km, Naplánovat výlet 

Příbor je město na východě České republiky . Město je známé jako rodiště slavného lékaře, psychologa a zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda. Nachází se v Moravskoslezském kr..


 
Dřevěný kostel svaté Kateřiny Dřevěný kostel svaté Kateř..

29km, Naplánovat výlet 

Dřevěný kostel svaté Kateřiny se nachází na konci východního svahu vrchu Holivák, v místech zaniklé vsi Tamovice nad potokem Sedlnicí, mezí Štramberkem a obcí Rybí. Původně got..


 
Rožnovský hrad Rožnovský hrad

29km, Naplánovat výlet 

Rožnovský hrad – Hradiště leží asi tři kilometry na západ od města Rožnov pod Radhoštěm, nad řekou Bečvou, mezi Radhošťskými Beskydami a Vsetínskými vrchy. Rožnovský hrad byl zal..


 

Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »
Mapa na Vašem webu »Panoramio jsou chráněny autorským zákonem

Fotografie z


© 2005-2007 Webprovas.com | Vytvořeno pomocí Onas.cz
Partneři Onas.cz : Semtix.cz