top of page

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ

Zákaz kouření v celém objektu:

Naše chata je určena zejména pro pobyty rodin s dětmi. Mějte proto prosím pochopení a zákaz dodržujte. Děkujeme.

Kouřit můžete venku na zdravém vzduchu - vstupní dveře jsou kryté, vedle dveří je lavice.

Zákaz pobytu zvířat:

Dopřejte svým mazlíčkům luxus a ubytujte je v některém z hotelů určených pro ně. Nemáme nic proti zvířatům, ale máme alergiky v rodině. Děkujeme za pochopení.

Platba - záloha a kauce:

Veškeré ceny naleznete na stránce Ceník&Rezervace. Pro závaznou rezervaci termínů požadujeme zálohu ve výši 50 % z ceny pobytu. V případě, že je pobyt rezervován dlouho dopředu, lze dohodnout rozdělení zálohy do více splátek.

Před nástupem na pobyt je požadována úhrada kauce ve výši 5000 - 8000,- Kč/chalupa. Kauce slouží současně jako záloha na spotřebovanou el. energii a rekreační poplatek obci. Kauce je vyúčtována do 7 dnů po skončení pobytu. Pokud bude škoda vyšší než uhrazená kauce, bude řešena v rámci občansko-právního řízení. Doporučujeme uzavřít si na případné škody pojištění.

Ubytovací poukaz:

Přibližně 14 dní před začátkem pobytu obdržíte voucher a uvítací list, kde najdete podrobné informace k Vašemu pobytu (výše doplatku, čas nástupu, co nezapomenout s sebou, mapku, apod.)

Předání objektu:

Začátek pobytu je standardně v 16:00, při nástupu je chalupa uklizena, lůžka povlečena a připraveny přistýlky, V zimě je chalupa vytopena před příjezdem. Informace k pobytu na chalupě jsou na místě, předání může proběhnout bez účasti majitelů nebo úklidu. 

Ukončení pobytu je standardně v 10:00. Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně pronájmu. Úklid zařízení kuchyně a nádobí je věcí hostů a není zahrnutý do závěrečného úklidu. Spotřeba energie se počítá dle fotografií elektroměru.

Storno podmínky:

V případě zrušení rezervace ze strany objednavatele platí následující storno podmínky:

Pokud ve stornovaném termínu uhradí cenu za pronájem jiný zájemce, kterého zajistí objednavatel nedochází k úhradě žádných storno poplatků (jakmile bude pobyt uhrazen novým účastníkem, bude dosud uhrazená částka vrácena do 10 dní, z částky bude pouze odečten případný rozdíl v ceně – sleva za last minute, menší počet rezervovaných pokojů, apod.).

V případě, že se stornovaný termín již nepodaří zaplnit je účtováno storno:

  • 60 a více dní před začátkem pobytu – 10 % z ceny pobytu

  • 59 – 30 dní před začátkem pobytu – 30 % z ceny pobytu

  • 29 dní a méně před začátkem pobytu - 50 % z ceny pobytu

Pokud ve stornovaném termínu uhradí cenu za pronájem jiný zájemce, kterého zajistí majitel objektu, může být storno poplatek snížen až na 10 % z ceny pobytu bez ohledu na počet dní.

Kapacita ubytování:

Kapacita chalupy je 19 lůžek a 3 přistýlky. Pronajatý objekt může být obsazen pouze nahlášeným počtem osob. Ubytování dalších osob nad lůžkovou kapacitu je možné jen se souhlasem majitele. 

no_pets.png
no_smoking.png
bottom of page